O firme

Sme malá, teraz už rodinná firma, ktorá väčšinu času funguje len s 1 človekom - so mnou. :) 

Volám sa Monika Hupková a pôvodne som vyštudovala právo. Keď som sa ale presťahovala za mojím teraz už manželom do Svätého Jura, tak ako to býva, s domom a s deťmi prišiel aj čas na zaobstaranie si psíka. So psíkmi som vyrastala a preto viem, aké sú dôležité v živote človeka. Tento pocit priateľstva a súdržnosti so štvornohými tváričkami som chcela dopriať aj našim deťom. Rozhodli sme sa pre slovenské národné plemeno - Slovenský hrubosrstý stavač. Určite ho všetci poznáte z našich fotiek. Volá sa Ostrík. A práve pri Ostríkovi sme sa dostali do kontaktu s prirodzenou stravou pre psov a mačky - tzv. BARF. Majiteľ chovateľskej stanice, z ktorej sme Ostríka brali, dlhoročne dovážal na Slovensko kvalitné barf krmivo holandskej rodinnej značky Kivo Petfood. Slovo dalo slovo a do procesu dovozu teraz už vo veľkom sa zapojil aj môj manžel.

Keďže ale obaja mali svoju vlastnú prácu a ja som bola práve čerstvo na materskej dovolenke, rozhodla som sa im s propagáciou a teda predajom tejto výnimočnej značky pomôcť. A tak sa tejto činnosti aktívne venujem od začiatku roka 2020. Momentálne dovážame takmer celý sortiment (surové a dusené mäso, granule, pamlsky, doplnkové krmivo a kozmetiku) rodinnej značky Kivo Petfood. Keďže ponúkajú len komplety z mletého mäso, snažila som sa nájsť niečo aj pre ľudí, ktorí radšej kŕmia kusovým mäsom. Veľmi ma zaujala značka Graf Barf - rovnako poskytuje komplety, ale kusového mäsa, kedy už nemusíte nič iné pridávať. V dnešnej uponáhľanej dobe považujem tento spôsob kŕmenia za veľmi žiadaný. Ak si ale misku zostavujete radšej sami, v ich ponuke nájdete aj kusovú svalovinu, vnútornosti a kosti, to všetko v praktických kockách.

Vaše objednávky sa snažím rozvážať osobne, aby som mala s Vami - našimi zákazníkmi kontakt.  Najradšej mám stretnutia s tými ozajstnými zákazníkmi - štvornohými koncovými konzumentmi. Teší ma každá Vaša objednávka, vždy sa snažím, aby ste boli spokojní. Dúfam, že sa mi to aj darí ...

predaj-barf-krmiva